Yüklüyor...

Hülya Avşar/ Hor Görme Garibi

Konusu 'Başka Sanatçılardan Gencebay Eserleri' forumundadır ve demokrat ziyankar tarafından 16 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

 1. demokrat ziyankar
  Çevrimdışı

  demokrat ziyankar

  Gönül Dostu

  Mesajlar:
  406
  Beğenilen Mesajlarınız:
  74
  Ratings Received:
  Her ne kadar Başka SANATÇI?lardan Gencebay Eserleri başlığında böyle bir paylaşım yapıyor olmaktan hicap duysam da sonuçta içinde Gencebay olan bir şey, yani bi duymuş olalım gibisinden paylaşayım dedim zira ilk kez yayınlanmış ve albümde okumuş bir de, Tey Allaam!!!

 2. kehribarim
  Çevrimdışı

  kehribarim

  Gönül Dostu

  Mesajlar:
  94
  Beğenilen Mesajlarınız:
  3
  Ratings Received:
  ne yeteneği olduğu belli olmayan insanları sanatçı diye başımıza çıkaran milletimiz güzel olan hiçbir şeyi hak etmiyor. bu yüzden sanat bu ülkede gelişmiyor. sanatçılık ile şovmenlik aynı şeyler değil. sadece sesi güzel olup sanat adına hiçbir meziyeti olmayan ebru, sibel gibi şarkıcılara razıyım ama seda, hülya, nihat, gülben gibilere hiç tahammülüm yok.
  • Berhudar Ol Berhudar Ol x 1
  • Hep Böyle Kal Hep Böyle Kal x 1
 3. tarantini8
  Çevrimdışı

  tarantini8

  Gönül Dostu

  Mesajlar:
  391
  Beğenilen Mesajlarınız:
  25
  Ratings Received:
  Bu eser artık bir klişedir.

  Bunun sebeplerinden biri, eserin icrasının birçok Gencebay eserine göre oldukça kolay olmasıdır.

  Bu izafi icra kolaylığı, eserin Serdar Ortaç'tan, Işın Karaca'ya; Levent Yüksel'den, sonunda öğrendik ki, Hülya Avşar'a birçok kişi tarafından lanse edilmesine yol açmıştır. İstiklaldeki alaylılar da, genel olarak değil, ama konu Gencebay oldu mu seçimlerini ilk önce bir tek kriter üzerinde yaparlar: İcrai basitlik.

  Basit şarkı da popüler oluverir bazan işte.

  Son olarak Hülya ile ilgili konuşayım. Kendisi bir sinema oyuncusudur. Bazı filmlerdeki performansı şayan'ı takdirdir, inkar etmeyelim. Bizim ölçülerde, yani ulusal ölçülerde bir sinema oyuncusu olarak başarılıdır. Bir aktris...

  Bir müzik insanı değil zaten.
  • Berhudar Ol Berhudar Ol x 2

Paylaşmanın Asaleti